facebook_pixel

Co to są Kokony Jedwabników SilkMe? Opinie, Efekty, Porady

Jakiś czas temu przedstawiliśmy, organiczną markę do pielęgnacji skóry SilkMe.

Marka ta posiada w swojej ofercie jeden, ciekawy produkt, tak tajemniczy, że dostaliśmy wiele zapytań dot. tego produktu oraz jak go używać.

Produkt, o którym mowa to opakowanie 10 sztuk jedwabników.

Co to są Kokony?

Jest to kokon stworzony w 100% z jedwabiu, używając jedynie naturalnych ultra-cienkich włókien. Wszystkie kokony są wydrążone, więc z łatwością możesz włożyć je na palec.

gładka skóra twarzy w błyskawicznym czasie

Kokony jedwabników zawierają w sobie białko – serycynę, którą produkują jedwabniki. Podobnie jak w starożytnej pielęgnacji skóry, mają służyć jako złuszczacz: usuwają zanieczyszczenia, martwe komórki skóry oraz pozostałości makijażu, nawilżając przy tym twoją skórę.

Sama serycyna zawiera 18 aminokwasów, które zaczynają pracować gdy delikatnie pocierasz twarz. Serycyna zachowuje się jak cienka warstwa pozostawiona na skórze, która utrzymuje ją nawilżoną i oczyszczoną.

Pomaga również stymulować produkcję naturalnego kolagenu skóry, by zachować jej elastyczność oraz zredukować zmarszczki.

Jak ich używać, aby peeling był najbardziej skuteczny?

Poniżej parę prostych kroków użycia:

  1. Najpierw przemyj swoją twarz tonikiem do twarzy.
  2. Namocz kokon i trzymaj go w ciepłej wodzie przez 5-10 minut. Upewnij się, że cały jest zanurzony! Uzasadnieniem takiego moczenia jest fakt, że serycyna uwalnia swoje włókna jedwabiu właśnie w ciepłej wodzie. Moczenie pomaga je zmiękczyć; będziesz zaskoczona jak twarde są te kokony; ciężko jest je zdeformować.
  3. Umieść na swoim palcu i zacznij nim delikatnie masować całą twarz. Kluczowym słowem jest delikatnie. Jeśli użyjesz zbyt dużej siły, możesz uszkodzić swoją skórę. Skoncentruj się na tych obszarach, które według ciebie potrzebują trochę więcej uwagi.
  4. Następnie kontynuuj swoje rutynowe działania pielęgnacji skóry.

Nasz Produkt SilkMe są trzykrotnego użytku, dlatego schowaj je w suchym miejscu, tak byś mogła użyć ich w przyszłości.

Silkme. Najlepiej sprzedający się produkt 2017.

Delikatna natura powoduje, że można ich używać co drugi dzień, jednakże osoby ze skórą wrażliwą powinny odczekać dłuższy czas przed ponownym złuszczeniem skóry.

Jeśli już używałaś jedwabników Silkme, podziel się z nami swoją opinią, a jeśli jeszcze nie, sprawdź je oraz inne produkty japońskiej, organicznej marki do pielęgnacji skóry!

 

Summary
Co to są Kokony Jedwabników SilkMe? Opinie, Efekty, Porady
Article Name
Co to są Kokony Jedwabników SilkMe? Opinie, Efekty, Porady
Description
Kokony jedwabników zawierają w sobie białko - serycynę. Serycyna zachowuje się jak cienka warstwa na skórze, która utrzymuje ją nawilżoną i oczyszczoną. Dodatkowo stymuluje produkcję naturalnego kolagenu skóry, by zachować jej elastyczność oraz zredukować zmarszczki.
Author
Publisher Name
SilkMe
Publisher Logo
Co to są Kokony Jedwabników SilkMe? Opinie, Efekty, Porady
4.8 (95%) 4 votes